English Polski Russian

LST Polska - your partner for fruitful business!

LST-Polska Sp. z o.o.

Firma LST-Polska Sp. z o.o. jest producentem i dystrybutorem owoców mrożonych. Nasza roczna wielkość produkcji przekracza 19 000 ton. Naszym sztandarowym towarem jest malina, której w tym sezonie wyprodukowaliśmy ponad 9000 ton. Jesteśmy na rynku już od 2002 roku.  Przez ten czas zyskaliśmy wielu zaufanych klientów. Cieszymy się, że ich grono stale rośnie. Ponad 95% naszych wyrobów eksportujemy do krajów Europy Zachodniej, Skandynawii oraz Rosji. W ostatnich latach rozwinęliśmy także kierunki zamorskie takie jak USA, Kanada, Japonia, Tajlandia oraz Izrael. Nasze wyroby są cenione ze względu na swoją  doskonałą jakość.  Zakład działa w oparciu o  system  zgodny z wymogami British Retail Consortium. Posiadamy  także certyfikat  produkcji ekologicznej, certyfikat Kosher oraz FDA, który umożliwia nam eksport towarów do USA.

Jesteśmy otwarci na nowe projekty – poza wyrobami standardowymi, w każdym sezonie wiele uwagi poświęcamy wdrażaniu nowych asortymentów odpowiadających indywidualnym  specyfikacjom  naszych Klientów.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą produktów i usług.


 „Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".

Operacja mająca na celu "Zakup nowoczesnych maszyn i urządzeń do przetwórstwa oraz magazynowania owoców w zakładzie LST-POLSKA Sp. z o.o."

współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania

4.2 „Wsparcie inwestycji w przetwarzanie produktów rolnych, obrót nimi lub ich rozwój”

Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich  na lata 2014 - 2020 Przewidywane wyniki operacji: poprawa konkurencyjności poprzez wzrost wartości dodanej podstawowej produkcji rolnej.