English Polski Russian

Jakość

 

W trosce o zapewnienie naszym odbiorcom towarów najwyższej jakości, nasza firma  pracuje w oparciu o system 5 x S

1/ System bezpieczeństwa żywności : od początku istnienia firmy wdrożony został  system HACCP, który wraz z procedurami GHP i GMP jest stale monitorowany i rozwijany.W 2005 roku uzyskaliśmy certyfikat na zgodność systemu z Codexem Alimentarius nadany przez Bureau Veritas. W 2009 roku otrzymaliśmy najwyższą ocenę "A" w czasie auditu na zgodnośc z wymogami systemu BRC. Certyfikat ten pozwala dostarczać nasze produkty detaliczne nie tylko do brytyjskich sieci handlowych, ale również gwarantuje wszystkim Klientom bezpieczeństwo zdrowotne i wysoką jakość oferowanych towarów.

2/ Specyfikacja klienta – kazde zamówienie klienta traktujemy indywidualnie starając się jak nalepiej spełnić jego wymagania i oczekiwania.

3/ Surowiec: owoce świeże skupujemy głównie od plantatorów, z którymi pracujemy w oparciu o wieloletnie umowy kontraktacyjne. Gwarantuje to fachowe metody upraw i właściwy nadzór nad stosowaniem środków ochrony roślin. Posiadamy również własną sieć punktów skupu,  jak również certyfikat na skup i przerób owoców ekologicznych.

4/ Sortowanie elektroniczne: w ramach ciągłego doskonalenia jakości naszych wyrobów  stale rozbudowujemy i unowocześniamy nasz park maszynowy. Dysponujemy dwoma laserowymi urządzeniami do elektronicznego sortowania owoców na jednej lini produkcyjnej, co zapewnia doskonałą jakość produktu.

5/ Szkolenie – naszą kadrę stanowią doświadczeni pracownicy. Dbamy o stałe podnoszenie ich kwalifikacji w oparciu o specjalnie przygotowany system szkoleń